Pałacyk Karkonosze

Rezerwuj
Zapraszamy

Zapraszamy

Gościmy Naszych Gości w pokojach zaaranżowanych na styl zamkowy, starego pałacu. Jest to budynek z historią wcześniej znany pod nazwą Gasthof zum Deutschen Kaiser czyli Zajazd Niemieckiego Cesarza. W obiekcie Gość przenosi się w czasie i może poczuć się jak w komnatach pałacowych z epoki.

Oprócz niesamowitej atmosfery gwarantujemy Gościom możliwość konsumpcji lokalnych produktów w czasie śniadań (tak jak regionalne sery, konfitury, wędliny) oraz podczas innych posiłków jak np. kolacje, gdzie kucharz korzysta z dobrodziejstw lokalnych wytwórców.
Jednak nie tylko lokalne produkty i aranżacja wnętrz wyróżnia nasz PAŁACYK, ale fachowa i miła obsługa pozwoli się poczuć Gościom jakby byli cesarzami swojego pobytu :-)

Zapraszamy

Stylowe pokoje

Poczuj się wyjątkowo

Oferta Pałacyku obejmuje pokoje w pałacowym stylu z epoki, co pozwoli Gościom poczuć się wyjątkowo oraz kilka pokoi w aranżacji nowoczesnej. Niektóre z widokiem na Śnieżkę.

Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę, telewizor z płaskim ekranem, suszarki, lodówki, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Nasza Kuchnia

Lokalne smaki i kuchnia fusion

Specjalnością szefa kuchni jest kuchnia fusion, która łączy ze sobą tradycyjne przepisy ziem karkonoskich z elementami tradycyjnej kuchni polskiej oraz nowatorskie pomysły samego kucharza.

Ponadto podczas pobytu Goście mają możliwość posmakowania lokalnych produktów (serów, wędlin, konfitur, regionalnego piwa, itp.).

Czekamy na Was

Do zobaczenia już wkrótce!

Cieszymy się Kochani Goście, że to właśnie Pałacyk Karkonosze wybraliście na swój pobyt. Jesteśmy ludźmi, którzy hotelarstwem zajmują się od wielu lat i lubią to co robią. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Jesteśmy po to, aby spędzili Państwo w naszym Obiekcie wyjątkowy czas. Służymy pomocą w kwestii wyboru miejsc jakie warto odwiedzić w okolicy ale też realizujemy te najbardziej przyziemne życzenia, warunkiem jest tylko dobra komunikacja pomiędzy nami-personelem a Wami drodzy Goście...

Historia

Rok powstania budynku szacuje się na początek wieku XX, wówczas Pałacyk Karkonosze był znany pod nazwą Gasthof zum Deutschen Kaiser (Gerichtskretscham), czyli zajazd u Niemieckiego Cesarza poźniej Karczma Sądowa

Atrakcje okolicy

Górskie Szlaki
Rowerowe Wycieczki

Newsletter

Dostęp do aktualności
i ekskluzywnych ofert
  • Promocyjne pakiety
  • Program uroczystości
  • Zniżki na wydarzenia
Podaj swój adres e-mail:
Zapisz mnie